تائید
فروش مسکونیآپارتمان110متر ویودار/سند تکبرگ/مناسب سرمایه گذاری

110متر ویودار/سند تکبرگ/مناسب سرمایه گذاری

12 ماه پیش در دریاچه شهدای خلیج فارس

متراژ
110
ساخت
1403
قیمت کل
9٬490٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
86٬272٬000 تومان
طبقه
13
به نام روزی رسان مطلق

110متر سالن پرده خور ویودار
نقشه یکدست و بدون پرتی
بالکن سرتاسری قابل چیدمان
2خواب بسیار بزرگ و قابل چیدمان تخت 2نفره

در یکی از بهترین برج های منطقه با مشاعاتی بینظیر
لابی مجلل و لابی من 24ساعته
مشاعات ورزشی

✅️قابلیت رهن تا مبلغ یک میلیارد و سیصد✅️

فایل های مشابه موجود

☎️جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید☎️
مشاور شما:جهان پویا