تائید
فروش مسکونیآپارتمان110متر2خ+نوسازکلیدنخورده/کوهک چیتگر

110متر2خ+نوسازکلیدنخورده/کوهک چیتگر

2 سال پیش در تهران

متراژ
110
ساخت
1403
قیمت کل
9٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
88٬636٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
4

لابی شیک
لابی من 24 ساعته
سالن اجتماعات

فروشنده واقعی
زیر قیمت

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید
مُچی