تائید
فروش مسکونیآپارتمان110متری غرق درنور،بسیار شیک ودلباز،پارکینگ اختصاصی

110متری غرق درنور،بسیار شیک ودلباز،پارکینگ اختصاصی

1 سال پیش در تهران

متراژ
110
ساخت
1403
قیمت کل
5٬490٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
49٬909٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
6
آیندتو امروز بخر✨

با املاک بزرگ اشکان زودتر به نتیجه دلخواهتون میرسید

کارشناس ارشد فروش ملک : خانم ملکی
                     ... _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ...

با خرید این ملک غرق در آرامش شوید

110متر

✅ دسترسی راحت به بلوار اصلی

⭕️ کد : 676
                     ... _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ...
نقدینگی :5/740تومان
+
وام زوجین:640تومان
+
رهن کامل:770تومان

آدرس املاک اشکان: فاز یک ابتدای شاهد شرقی پلاک83

☎️برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید