تائید
فروش مسکونیآپارتمان110متری نوساز/فول امکانات

110متری نوساز/فول امکانات

1 سال پیش در خمین

متراژ
110
ساخت
1402
قیمت کل
3٬580٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬545٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
آپارتمان فروشی بلوار صدوقی(بنیاد)
110متر نوساز تک واحدی
سند تک برگ آماده انتقال
اطلاعات بیشتر مراجعه به دفتر املاک جمهوری
آدرس دفتر:
بلوار پاسداران،روبروی بلوار صدوقی،جنب آرایشی باران