تائید
فروش مسکونیآپارتمان111 متر تک واحدی سند تک برگ زنبیل اباد

111 متر تک واحدی سند تک برگ زنبیل اباد

2 سال پیش در قم

متراژ
111
ساخت
1398
قیمت کل
2٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
20٬270٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
(بازدید = خرید. تمام )
111 متر
2خواب
تک واحدی
سند تک برگ
قابلیت دریافت وام 800(600)
قابلیت رهن 600
طبقه 1
مطبخ
خواب نور
جنوبی
کوچه 12 متری
پارکینگ
(اولویت با اولین بازدید)

بیشترین تنوع فایل در منطقه ⚜️
⭐️کارشناس فروش : اقای مرادی
منطقه 4:::قم
❌با هر نقدینگی که دارید تماس بگیرید
=============

لینک ارتباط
تلگرام ‏@abbasmoradi1371
شماره تماس:***********
@abbasmoradi1371