تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی1116 متر حاشیه خیابان دانشگاه

1116 متر حاشیه خیابان دانشگاه

1 ساعت پیش در جنت

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏290,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏259,856,000 تومان
⚜️ امیدوارم به زودی بهترین و شیرین ترین فروش ، خرید و اجاره عمرتون رو با ما تجربه کنید ⚜️

بنده تیموری مشاور تخصصی حوزه آپارتمان صفر /ویلایی/اجاره منطقه 11،1،9 فعال در آژانس سراسری مسکن مداح هستم

مشخصات ملک:
1116 متر حاشیه خیابان دانشگاه
دارای تجاری مختلط
42 متر حاشیه خیابان
عقب نشینی دارد باقی مانده 800 متر

من تیموری مشاور همیشه در دسترستون هستم.
قبل از هر خریدی، 100% در صداقت و امنیت به صورت رایگان بهتون مشاوره میدم و شما رو به بهترین نتیجه مورد نظرتون می رسونم

☎️ همین الان تماس بگیرید، پاسخگو هستم.

تیموری / آژانس سراسری مسکن مداح

شعبه منطقه 11: نبش استقلال 8 مسکن مداح

⚜️جامع ترین شبکه فایلینگ واحد صفر/ویلایی/مشارکت/رهن و اجاره مشهد⚜️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس مسکن مداح نبش استقلال ۸