تائید
فروش مسکونیآپارتمان111متر / فردوس شرق / قابل معاوضه

111متر / فردوس شرق / قابل معاوضه

2 سال پیش در تهران

متراژ
111
ساخت
1387
قیمت کل
10٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
96٬396٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
موقعیت مکانی بسیار عالی با دسترسی آسان واقع بلوار فردوس شرق تقدیری مرکزی

واحد بسیار خوش نقشه بدون کوچکترین نقص و پرتی

سالن پرده خور غرق در نور با پنجره های قدی

واحد جنوبی آفتابگیر

2خواب (نورگیر مستقیم + کمد دیواری )

فول امکانات

قابل معاوضه با آپارتمان متراژ کوچکتر فقط در غرب تهران هم میباشد