تائید
فروش مسکونیآپارتمان111متر فول / خوش نقشه/غرق در نور/ باکس شاهد

111متر فول / خوش نقشه/غرق در نور/ باکس شاهد

2 سال پیش در گرمدره

متراژ
111
ساخت
1392
قیمت کل
4٬380٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
39٬459٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⚜️املاک دیپلمات⚜️

✨بهترین گزینه پیشنهادی برای سرمایه گذاری و سکونت ✨

مشخصات ملک:
111متر 2خواب فول امکانات
بسیار خوش نقشه و بدون پرتی
غرق در نور
دارای پارکینگ اختصاصی
انباری و آسانسور

سند تکبرگ

واقع در قلب شاهد با بهترین دسترسی…
با امنیت بسیار بالا

اگر قصد فروش یا اجاره ملک خود را دارید با ما در تماس باشید…

مشاور ملکی شما: امیر استادی