تائید
فروش مسکونیآپارتمان111متر*هنرستان*کوچه پهن*بازسازی شده

111متر*هنرستان*کوچه پهن*بازسازی شده

1 سال پیش در مشهد

متراژ
111
ساخت
1392
قیمت کل
4٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
44٬594٬000 تومان
طبقه
2
فروش اپارتمان 111 متری واقع در هنرستان
دسترسی اسان از سه طرف به هنرستان هاشمیه و پیروزی
کوچه عریض 20 متری
ملک دو نبش
بازسازی شده
نورگیر مستقیم از حال و هر 2 اتاق
تراس
پذیرایی مربع قابل هرنوع چیدمان
اسانسور
پارکینگ اختصاصی
انباری
________________________________
مشاور شما : سجاد محمدی