تائید
فروش مسکونیآپارتمان112 متر 2 خواب کلید نخورده گوهردشت

112 متر 2 خواب کلید نخورده گوهردشت

2 سال پیش در کرج

متراژ
112
ساخت
1402
قیمت کل
8٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
77٬678٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
❇️ دپارتمان املاک حس نو ❇️
⚜️با حس نو، حسی نو تجربه کن⚜️ ______________________________________________
با سلام و عرض ادب

یک واحد مسکونی 112 متر 2 خواب در یک سازه برند در بهترین خیابان های گوهردشت

✅نوساز کلید نخورده
✅داکت اسپیلت
✅لابی تمام سنگ

✴️تصاویر مربوط به واحد✴️
✴️مرجع قیمت گذاری ملکی گوهردشت✴️ _______________________________________________ آدرس دفتر : فلکه اول گوهردشت ،بلوار میرزایی پرور ، پلاک 66 ، ساختمان بارمان