تائید
فروش مسکونیآپارتمان112 متر/ آپارتمان/مطهری

112 متر/ آپارتمان/مطهری

1 سال پیش در خرم آباد

متراژ
112
ساخت
1403
قیمت کل
4٬880٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
43٬571٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
بنام یگانه خالق هستی

============================================
                   ⚜️دپارتمان املاک«مال»⚜️
============================================

❌توجه توجه❌

قیمت تا یک هفته آینده معتبر می باشد

❎واحد خام دو واحدی

✅نما مدرن
✅کف سرامیک
✅دو واحدی
✅سند 100 میلیون کسر میگردد
✅وام 350 میلیون
✅برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

============================≠===============
    ⚜️مشاور کارشناس خرید فروش منطقه:پنجی پور⚜️
============================================

ملک خود را جهت خرید فروش در کمتر از یک هفته فقط با یک تماس به ما بسپارید