تائید
فروش مسکونیآپارتمان112 متر دوخواب شاهین شمالی

112 متر دوخواب شاهین شمالی

2 سال پیش در تهران

متراژ
112
ساخت
1398
قیمت کل
13٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
117٬857٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
.....فول امکانات

....پارکینگ..انباری...آسانسور

.....سالن پرده خور رو به آفتاب

...نقشه ای ممتاز قابلیت هرنوع چیدمان

....مشاعات عالی تحسین برانگیز

....دو خواب بزرگ هردوخواب رو به آفتاب

...گذر 12 متری بن بست فرعی دنج آرام

....با لوکیشن و دسترسی عالی به بازارهای اطزاف

....کارشناس فروش سهرابی پاسخگو تا 12 شب

.....خرید فروش آپارتمان کلنگی مشارکت در ساخت