تائید
فروش مسکونیآپارتمان112 متر، دوخوابه، هدایت، شهرک قدس

112 متر، دوخوابه، هدایت، شهرک قدس

1 سال پیش در قم

متراژ
112
ساخت
1394
قیمت کل
4٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
43٬750٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
سلام و ادب
کریمی ، کارشناس املاک با افتخار خدمت شما هستم.

آدرس ما: داخل کوچه 49 الغدیر چهارراه اول املاک تندیس زعفرانیه