تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی1124متر زمین باغی*قلب شهریار/سند تکبرگ/تهاتر باملک

1124متر زمین باغی*قلب شهریار/سند تکبرگ/تهاتر باملک

1 سال پیش در اندیشه

قیمت کل
9٬980٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
8٬879٬000 تومان
✨بنام بی نیاز عالم آرا✨
✔️SINA GROUP REAL ESTATE. ✔️

⚜️مفتخریم در سینا گروپ ، یاری رسان و حافظ سرمایه های شما باشیم⚜️

✨محمد مرسلی هستم»»»مشاور امین شما⚜️
⚜️کد آگهی:A1360⚜️

✔️واقع در یکی از بهترین لوکیشن شهر شهریار،داخل بافت،درختان بارده قدیمی،اطراف کامل ساخته شده✔️

⚠️تهاتر با ملک در منطقه⚠️

✔️برای اطلاعات بیشتر و مشاوره ملکی، همین الان تماس بگیرین✔️

✨افتخار ما،صداقت در گفتار،عملکردی مطلوب از جنس سود برای اعتماد شما به برند اصلی سیناگروپ✨

✨مدیریت شعب:مهندس ثنایی✨
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک شرکت سیناگروپ

بزرگترین املاک منطقه با 300مشاور فعال در فضایی 1000متری