تائید
فروش مسکونیآپارتمان112متر 2خواب تکواحد بی نظیر پارکینگ دار سلیمانی

112متر 2خواب تکواحد بی نظیر پارکینگ دار سلیمانی

2 هفته پیش در سلیمانی

متراژ
112
ساخت
1404
انباری
ندارد
قیمت کل
‏11,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏103,571,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
موقعیت استسنائی برای سرمایه گذاری مطمعن با موقعیت عالی
شرایط پرداخت✅️
60درصد فی المجلس
الباقی در 4 مرحله تا شهریور 1405
تحویل واحد آخر شهریور 1405
500میلیون بابت روز دفترخانه از کل پرداختی کسر می گردد.
پارکینگ 400میلیون جداگانه محاسبه می گردد.