تائید
فروش مسکونیآپارتمان112متر 2خواب /شهران /خوش آب و هواترین منطقه 5

112متر 2خواب /شهران /خوش آب و هواترین منطقه 5

1 سال پیش در تهران

متراژ
112
ساخت
1400
قیمت کل
10٬864٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
97٬000٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
سلام ارادتمند

112متر 2خواب /پارکینگ/آسانسور/تراس/

سالن بزرگ روبه آفتاب /تراس همراه با باربیکیو

عکسها واقعی میباشد