تائید
فروش مسکونیآپارتمان112متر تکواحدی3خواب فول امکانات جیحون

112متر تکواحدی3خواب فول امکانات جیحون

1 سال پیش در تهران

متراژ
112
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
7٬850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
70٬089٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
خریداران واقعی هوشمندانه تصمیم میگیرند

هاشمی جیحون یادگار
112متر

شاهرخ