تائید
فروش مسکونیآپارتمان112متر/واحد جلو

112متر/واحد جلو

2 سال پیش در اهواز

متراژ
112
ساخت
1398
قیمت کل
2٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
23٬214٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
♻️امنیت،آسایش و رفاه همه در یک پکیج♻️
____________________________________________
⬅️واحد جلو
⬅️فوق العاده خوش نقشه
✔سالن دلباز
✔اتاق خواب های 12 متری
⬅️واحد تمیز
⬅️نما ومشاعات ساختمان شیک
⬅️دسترسی های عالی
و.........
____________________________________________
☎️برای اطلاعات بیشتر همین الان با شماره ذکر شده تماس بگیرید

☎️پاسخگویی 24 ساعته☎️
____________________________________________
✔فایل های مشابه مطابق با سلیقه و بودجه شما موجودست

⬅️اگر واحدی برای فروش دارید؛ به ما بسپارید تا در زودترین زمان ممکن به نتیجه برسید
____________________________________________
مشاور شما:آقای سعیدی