تائید
فروش مسکونیآپارتمان112مترعمارت هروی طعم شیرین کاخ نشینی م ت ری113

112مترعمارت هروی طعم شیرین کاخ نشینی م ت ری113

2 سال پیش در تهران

متراژ
112
ساخت
1402
قیمت کل
12٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
113٬839٬000 تومان
طبقه
+30
〽️این آگهی دیگر تکرار نمیشود〽️

✔️112متر2خ/ ویودار نورگیر مستقیم ✔️
✔️سالن و اتاق خواب ها خوش نقشه و بدون پرتی✔️

✴️کتابخانه انگلیسی و فارسی
و هزاران امکانات تماشایی دیگر که در بازدید مشاهده خواهید کرد
➖قابلیت رهن بالا
➖20٪زیر قیمت منطقه
برا هماهنگی و بازدید با ما در تماس باشید
▫️◻️◽❤️▫️⬜