تائید
فروش مسکونیآپارتمان113 متر 2 خواب فرهنگ شهر جنوبی

113 متر 2 خواب فرهنگ شهر جنوبی

1 سال پیش در شیراز

متراژ
113
ساخت
1395
قیمت کل
5٬890٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
52٬123٬000 تومان
طبقه
7
همین الان جهت دین این واحد با بنده تماس بگیرید
قیمت رسیده
جای پارک2 خودرو

شخصی ساز 20 واحدی
سالن بزرگ نور عالی بدون مشرف
خوابها 12 متری و تراس بزرگ قابل چیدمان

بسیار خوش نقشه فضای عمومی و خصوصی تفکیک

سند اما ه انتقال

مشاور : مرادی