تائید
فروش مسکونیآپارتمان113 متر تک واحدی دوپارکینگ حیاط اختصاصی

113 متر تک واحدی دوپارکینگ حیاط اختصاصی

1 هفته پیش در تهرانپارس غربی

متراژ
113
ساخت
1382
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏18,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏161,946,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
املاک آگاه
آگاه ترین نسبت به نیازهای شما

درود به شما عزیزان
یک واحد بسیار کلاسیک رو توی عکس ها میبیند که خیلی تمیز و دلنشین فضای پذیرایی و نشیمن خونه از طریق دو سه تا پله جدا شده با یه ارتفاع سقف بی نظیر و اشپزخونه دلباز و بزرگ و سالنی تمام پرده خور با نور گیر از دوجهت و اتاقی که به حیاط باز میشه و به داخل حیاط پله میخوره …

113 متر
دو خواب
خورجینی تک واحدی
کلا ده واحد
طبقه اول کلا 3 پله
پارکینگ یکی سندی و قابلیت یک مزاحم پشت خودش
انباری
مشاعات تمیز
دو خواب بزرگ با کمد دیواری
نما سنگ
محدوده ایزدپناه

برای بازدید و کسب اطلاعات بیشتر همین حالا تماس بگیرید