تائید
فروش مسکونیآپارتمان113 متر جنوبی خوش نقشه ویو باز اردستانی/چیتگر

113 متر جنوبی خوش نقشه ویو باز اردستانی/چیتگر

2 هفته پیش در شریف

متراژ
113
ساخت
1403
قیمت کل
‏14,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏126,548,000 تومان
طبقه
6
وضعیت واحد
بازسازی نشده
113متر
جنوبی
طبقات میانی
خوش نقشه
ویو باز
با مستاجر

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

کارگزاری تعاونی منطقه ۲۲