تائید
فروش مسکونیآپارتمان113 متر /سند آزاد/الهیه 34/رو به آفتاب غرق نور

113 متر /سند آزاد/الهیه 34/رو به آفتاب غرق نور

2 سال پیش در مشهد

متراژ
113
ساخت
1402
قیمت کل
3٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬415٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
بنام رزاق بی نیاز

✨دپارتمان حرفه ای املاک صالحی vip✨

⚜️تحقق رویای ملک شما تخصص ماست⚜️

⚜️113 متر مفید
⚜️سند ملکی آماده
⚜️برند قوی و مطرح الهیه
⚜️تاپ لوکیشن «الهیه 34»
⚜️کلید موجود _سند موجود _پایانکار موجود
⚜️قابلیت دریافت وام تا 600 میلیون
⚜️قابلیت رهن تا 450 میلیون
⚜️پاسخگویی 24 ساعته

✔️متخصص امور ملکی : مهندس سعید صالحی
♦️آژانس مهندسی املاک صالحی - تقاطع سجادیه و رحمانیه♦️

دارای کاملترین فایلینگ منطقه 12 از برندهای مطرح و بنام منطقه نظیر : پرهام، ونوس، امیر، آرتین، شاهان، آرامیس، ترنم و ....