تائید
فروش مسکونیآپارتمان113متر/غرق نور /پارکینگ اختصاصی/مطهری

113متر/غرق نور /پارکینگ اختصاصی/مطهری

11 ماه پیش در صومعه سرا

متراژ
113
ساخت
1396
قیمت کل
3٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬300٬000 تومان
طبقه
1

اطلاعات دقیق ملک :

❗113متر خوش نقشه و نورگیر
❗ پره پکیج ، کابینت بروز ،دوخواب فول
❗ لوکیشن مناسب داخل شهر
❗ پارکینگ اختصاصی

تمامی فایل های منطقه رو داریم .
صفر تا صد کار وامتون باماست .
انواع ملک با بهترین موقعیت و بهترین قیمت.

برای اطلاعات و بازدید فایل های بیشتر با ما در تماس باشید.
کارشناس فروش : پورحیدری

«آدرس صومعه سرا ، ابتدای بلوار شهید قلی زاده مجتمع تجاری اطلس املاک بوستان»