تائید
فروش مسکونیآپارتمان113مترشمال جردن کلیدنخورده مجلل

113مترشمال جردن کلیدنخورده مجلل

2 سال پیش در تهران

متراژ
115
ساخت
1399
قیمت کل
23٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
200٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
❌اب دستت هست بزار زمین بیا بازدید❌
✅115متر شمال جردن
❗کلید نخورده❗
⭐پنجره ها قدی
⚡طبقه اول روی لابی
✅2خواب یک خواب مستر
⚡نور جنوب مستقیم⚡
⚜متریال وارداتی⚜
✅لاندری
❌لابی و مشاعات مجلل و شیک❌
✅5 طبقه دو واحدی
✔پارکینگ انباری
اسانسور ایتالیایی فول✔
❌نما رومی کلاسیک ❌
✅بینظیر در شمال جردن
❗عکس ها کاملا واقعی میباشد❗
ملک کاملا شخصی و کلید در دست املاک میباشد
کارشناس تخصصی جردن با 10 سال سابقه کار