تائید
فروش مسکونیآپارتمان114 متر برج سپهر شهرکناز

114 متر برج سپهر شهرکناز

11 ماه پیش در فردیس

متراژ
114
ساخت
1400
قیمت کل
3٬960٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
34٬736٬000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
8
بنام قدرت مطلق ؛ الله .

کنار ما در املاک 1840 ؛ امن دادو ستد کنید .

114 متر فول امکانات
برج مسکونی سپهر
بهترین لوکیشن شهرکناز فردیس
سند تکبرگ آماده
طبقه چهارم
سرویس ایرانی و فرنگی
کابینت MDF بروز
پکیج و رادیاتور
قابلیت رهن تا 600 میلیون
تراس ، آسانسور ، پارکینگ
نگهبانی 24 ساعته
مدیریت قوی
مناسبترین کیس جهت سرمایه گذاری امن و مطمئن .

در مسیر خرید، فروش یا سرمایه گذاری ملکی، هر گامی که با نیت پاک، مشورت و دانایی برداشته شود، ما را به ثبات و آرامش مالی نزدیک تر می کند.

در این راه، ما کنار شماییم؛ با صداقت، تجربه، و قلبی که اول سود شما را می خواهد.

املاک 1840 با حضور ریاست محترم اتحادیه املاک فردیس ؛ دارای اولین گواهینامه ایزو 9001 در مدیریت ارتباط با مشتری .

املاک 1840 ؛ جامعترین فایلینگ خرید،فروش و معاوضه در استانهای تهران ، البرز ، قزوین ، هرمزگان ، گیلان و مازندران .

امروز را با امید آغاز کن؛ زمین و زمان در حال چیدن مسیر تو هستند.

به جمع حرفه ای ها بپیوندید .
خانواده بزرگ املاک 1840
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مشاور مدیریت املاک 1840