تائید
فروش مسکونیآپارتمان114 متر خوش نقشه دو کله/ کوچه نوری / بیستون

114 متر خوش نقشه دو کله/ کوچه نوری / بیستون

1 سال پیش در رشت

متراژ
114
ساخت
1398
قیمت کل
5٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
45٬614٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
♦️به قیمت بخرید ♦️

114 متر خوش نقشه

شعبه معلم