تائید
فروش مسکونیآپارتمان114 متر فایلینگ برجهای آسمان دریاچه

114 متر فایلینگ برجهای آسمان دریاچه

1 سال پیش در تهران

متراژ
114
ساخت
1398
قیمت کل
9٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
80٬701٬000 تومان
طبقه
9
تعداد واحد در طبقه
6
تعداد کل طبقات
18
✔️برجهای آسمان
✔️115 متر 2 خواب
✔️پذیرایی پرده خور
✔️خوش نقشه
✔️اتاق خوابها سراسر کمددیواری
✔️بالکن بزرگ و قابل چیدمان
✔️سرویس ایرانی و فرنگی
✔️پارکینگ انباری آسانسور
✔️قابل رهن و اجاره تا 1 میلیارد و ✔️دویست

✔️ آماده انتقال

☎️توضیحات در تماس شما

✔️دسترسی عالی به تره بار پایانه ✔️اتوبوسرانی و مترو

     ⚜️راما با نیم قرن تجربه ⚜️

✴️کارشناس خانم زرگر