تائید
فروش مسکونیآپارتمان114 متر فول بازسازی شده

114 متر فول بازسازی شده

1 سال پیش در تهران

متراژ
114
ساخت
1375
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
11٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
100٬877٬000 تومان
طبقه
1