تائید
فروش مسکونیآپارتمان114متر 2 خوابه (یارمحمدی)

114متر 2 خوابه (یارمحمدی)

1 سال پیش در تهران

متراژ
114
ساخت
1388
قیمت کل
17٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
157٬017٬000 تومان

️جهت بازدید تماس بگیرید️