تائید
فروش مسکونیآپارتمان114متر 2خواب فول نوسازی

114متر 2خواب فول نوسازی

10 ماه پیش در گیشا (کوی نصر)

متراژ
114
ساخت
1375
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
13٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
116٬666٬000 تومان
طبقه
1

⛔️همکاران محترم تماس نگیرند ⛔️

✅️قابلیت رهن تا 2300
✅️115متر کاربردی

✅️2خواب
✅️طبقه1

✅️پارکینگ انباری بالکن
✅️پارکینگ همکف
✅️سالن پرده خور

✅️کاملا نوسازی و بازسازی شده
✅️سالن پرده خور مربع
✅️خوابهای بزرگ

✅️تراس 8متری
✅️سند تک برگ
✅️تخفیف در جلسه
✅️فوری فروشی ‼️‼️‼️‼️‼️

مستغلات✅️ آپارتمان✅️ ویلایی✅️ کلنگی

☎️تماس 24ساعت☎️