تائید
فروش مسکونیآپارتمان114متر سه خواب خوش نقشه فول کلید نخورده

114متر سه خواب خوش نقشه فول کلید نخورده

1 سال پیش در تهران

متراژ
114
ساخت
1399
اتاق
3
قیمت کل
9٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
79٬824٬000 تومان
طبقه
6
بالکن
دارد
سند
تک برگ
✅114 متر غرق نور کلید نخورده فول امکانات

آسانسور
پارکینگ
انباری

غرق نور

سالن بزرگ قابل چیدمان

خرید وفروش ملک خودرابه مابسپارید مامتخصص حرفه ای منطقه هستیم

ملکهای متراژبالا دوخواب وسه خواب در متراژهای مختلف ولوکیشن های متفاوت موجود میباشد

✅لطفا برای اطلاعات بیشتر وکاملتر حتما تماس بگیرید

⬅️مدیرفروش املاک آرشین:محسنی➡️