تائید
فروش مسکونیآپارتمان114متری بر اصلی سلمان فارسی

114متری بر اصلی سلمان فارسی

11 ماه پیش در شهرک سلمان فارسی

متراژ
114
ساخت
1403
انباری
ندارد
قیمت کل
5٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
50٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
✅114متری
✅خوش نقشه
✅دو خواب
✅طبقه اول
✅واحد دارای 700میلیون مستاجر تا شهریور
✅سند تک برگ
⛔️املاک فقط در صورت داشتن مشتری تماس بگیرید⛔️