تائید
فروش مسکونیآپارتمان115 متر برج دریاچه چیتگر ویو ابدی دریاچه

115 متر برج دریاچه چیتگر ویو ابدی دریاچه

1 سال پیش در تهران

متراژ
115
ساخت
1402
قیمت کل
14٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
126٬956٬000 تومان
طبقه
18
بالکن
دارد
سلام

با خرید این خونه دیگه نیازی به قرص آرامبخش و دمنوش ندارید ‼️⁩ ‼️⁩ ‼️⁩

میتونی از تراس قلاب بندازی دریاچه ماهی بگیری ✔️⁩

✅برج فول مشاعات

✔️⁩فول دیزاین بدون هزینه

قابلیت رهن تا یک میلیارد و پانصد ❗❗❗

کم واحد بدون دیوار مشترک

قیمت فوق العاده برای مدت محدود ☑️⁩

سالن یک تکه و بزرگ

✅✅بدون پرتی و ستون

دسترسی عالی به نانوایی هایپر مدرسه و.....

✔️⁩دسترسی به شاهراه اصلی و اتوبان ها

من علی ایرانی هستم مشاور تخصصی منطقه 22،هدفم این هست که شمارو به خونه ایده آل تون برسونم ✔️⁩ ✔️⁩ ✔️⁩

برای دریافت مشاوره و رزرو بازدید تماس بگیرید

⏱️⁩ساعت پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب

‼️⁩حتی روز های تعطیل ‼️⁩
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک گروه مشاورین صبا

عضو رسمی اتحادیه املاک 10سال سابقه فعالیت در منطقه22 3شعبه فعال