تائید
فروش مسکونیآپارتمان115 متر، دوسر نورگیر، وام دار

115 متر، دوسر نورگیر، وام دار

1 سال پیش در مشهد

متراژ
115
ساخت
1403
قیمت کل
4٬140٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
36٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
⭕500میلیون وام و واحد با لوستر و پرده⭕
⚜ مهندس احمدی هستم کارشناس امور ملکی در منطقه الهیه ⚜
✅115 متر دو سر نورگیر
✅مشاعات قوی
✅کابینت روکش چوب
✅لوستر
✅پرده
✅کمد دیواری در دو اتاق تا سقف
✅حمام و حمام مستر
☑انباری در پشت بام
☑قابلیت رهن تا 600 میلیون تومان
☑100 میلیون تومان کسر تعهد سند
⭕1.200 میلیارد رو خود واحد تامین میکنه
شما فقط 2.940 میلیارد تومان پرداخت دارید⭕
موارد مشابه موجود دارم
املاک محمد زاده بزرگترین فایلینگ منطقه