تائید
فروش مسکونیآپارتمان115 متر نوساز،فول مشاعات،پاسداران،گلستان،غرقنور

115 متر نوساز،فول مشاعات،پاسداران،گلستان،غرقنور

1 سال پیش در تهران

متراژ
115
ساخت
1403
قیمت کل
28٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
249٬565٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
✅ سلام خدمت شما
✅ شما عزیزان را به بازدید این واحد دعوت میکنم
/////////////////////////////////
✅ 115متر آپارتمان آماده تحویل
✅ 2خواب استاندارد با کمد دیواری بزرگ در هر 2 خواب
✅ دو خواب مستر با سرویس فرنگی و سرویس مهمان
✅ آسانسور 10 نفره با موتور ایتالیایی
✅ پارکینگ خوش جا با رفت و آمد آسان و پارکینگ اضافی در ساختمان
✅ انباری 7 متری
✅ تراس خوب و قابل چیدمان و بدون مشرف با ویو عالی
✅ لابی شیک و مبله و دیزاین شده
✅ لابی من 24 ساعته
✅سرایدار مقیم ،خانواده
✅ روف گاردن 4 فصل با ویو 360 درجه بدون مشرف
✅سالن اجتماعات دیزاین شده
✅سالن ورزش مجهز
✅ پلن کاملا مهندسی و خوش نقشه
✅ سند شخص و بدون ریشه و در حال انجام و انتقال سند یکساله

راد