115 مترسه خوابه/فول امکانات/سالن پرده خور/جنت شمال
2 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
115
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
12٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
109٬565٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
با سلام خدمت خریداران گرامی
مسیح هستم از املاک بزرگ اسفندیار
✅آپارتمان 115 متری
✅سه خواب بزرگ / با کمد دیواری های جادار
✅سالن سرتاسر پرده خور/غرق در نور
✅بسیار خوش نقشه/بدون پرتی
✅کم واحد/ بدون دیوار مشترک
✅ نما و مشاعات تمیز و عالی
در لوکیشن عالی جنت آباد شمالی
بهترین دسترسی به امکانات رفاهی و شریان های اصلی
**** مالک فروشنده ی واقعی می باشد
برای باقی اطلاعات در مورد ملک تماس بگیرید
⚜️کارگزاری املاک اســفنـدیـار⚜️
ادرس: پونک میدان عدل خیابان مخبری قبل از چهارراه سردار جنگل پلاک 73
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.