تائید
فروش مسکونیآپارتمان115 متری * اسفند الهام سروش / غربی * فول بازسازی

115 متری * اسفند الهام سروش / غربی * فول بازسازی

1 سال پیش در اهواز

متراژ
115
ساخت
1387
قیمت کل
4٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
40٬869٬000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
مشاورین املاک باما

《ادرس : اصلی کیان آباد بین دو و سه غربی 》

✔ ️مشاور و کارشناس فروش : محمد حسین مقدم

تخلیه ، فروشنده 100% ✅️

بینظیر ترین لوکیشن کیانپارس غربی محدوده اسفند،الهام،سروش ✅️

فول بازسازی شده شیک بدون هیچ خرجی ✅️

نما و مشاعات تمام بشدت تمیز فراتر از سال ساخت ✅️

اشپزخانه بزرگ ودلباز تمام کابینت از جنس هایگلس ✅️

واحد جلو✅️

بسیار خوش نقشه و نورگیر / بدون هیچ فضای پرتی ⚡️

2 خواب بزرگ کمد بندی شده ⚡️

تراس بزرگ و عریض ⚡️

پارکینگ سندی تک فرمان ✅️

سند ازاد امکان گرفتن وام 400 و 800 میلیونی ✅️

⭕ ️قابلیت رهن تا 900 میلیون به عهده املاک ⭕️

✅️برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا همین حالا تماس حاصل فرمایید

✅ سرپرست فروش : اقای رضا محمدی