تائید
فروش مسکونیآپارتمان115متر 2خواب 10ساله فردوس شرق

115متر 2خواب 10ساله فردوس شرق

2 سال پیش در تهران

متراژ
115
ساخت
1389
قیمت کل
12٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
106٬956٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
2
بالکن
دارد
وضعیت واحد
بازسازی شده
تعداد کل طبقات
5
متر   2 خواب  
فول امکانات:
✅پارکینگ انباری آسانسور بالکن
✅واحد تخلیه آماده سکونت
✅در مجموع 10 واحد

(پویا مشاور امور ملکی )