تائید
فروش مسکونیآپارتمان115متر 2خوابه/نوساز/باغستان غربی

115متر 2خوابه/نوساز/باغستان غربی

1 سال پیش در کرج

متراژ
115
ساخت
1403
قیمت کل
6٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
53٬043٬000 تومان
طبقه
3
___________هلدینگ املاک دیوان___________
115متر
2خوابه
طبقه سوم
ساختمان شمالی
واحد سمت حیاط

نوساز/در حال تکمیل
10درصد مبلغ کل زمان تحویل واحد
10 درصد زمان سند (6ماه بعد از تحویل)

لابی
سالن اجتماعات
پارکینگ
انباری.آسانسور

خوش نقشه
سازنده به نام منطقه

جهت اطلاع بیشتر تماس بگیرید

آدرس دفتر:جهانشهر میدان جمهوری ابتدای بلوار ماهان شرقی طبقه همکف مجتمع آناهیتا هلدینگ املاک دیوان