تائید
فروش مسکونیآپارتمان115متر/2پارکینگ/فول

115متر/2پارکینگ/فول

2 هفته پیش در گرگان

متراژ
115
ساخت
1389
اتاق
3
قیمت کل
‏14,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏125,217,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
املاک زاویه
115 متر خوش نقشه
بازسازی شده کامل
نورگیر ایده آل
از بهترین کوچه ها با گذر خوب
✅تک واحدی
✅طبقه چهارم
✅3خواب
✅بازسازی کامل بدون ریالی هزینه
✅قابلیت پارک 2ماشین پشت سر هم (یک پارکینگ سندی)
✅انباری سندی
جزو بهترین کوچه های سلمان فارسی
دسترسی فوق العاده