تائید
فروش مسکونیآپارتمان115متر/800دستگاه/80٪پیشرفت

115متر/800دستگاه/80٪پیشرفت

1 سال پیش در دورود

متراژ
115
ساخت
1403
قیمت کل
2٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
20٬869٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
بنام یگانه معمار هستی

✅سازه ایی متفاوت/اسکلت بتنی

✅وییو ابدی /بدون مشرف

✅ابعاد واحد 10×11
واحد جلو(رو ب خیابان اصلی)

✅سازنده مطمعن با رزومه کاری عالی در سطح شهر

✅واحد فوق دارای پذیرایی 48متری نور گیر

✅دو خواب

✅با نقشه مهندسی بدون یک متر پرتی

✅واحد ب صورت خام تحویل داده می شود

✔️جهت اطلاع از شرایط پرداخت و توضیحات بیشتر در مورد واحد لطفا با ما تماس بگیرید

✔️دپارتمان تخصصی املاک جاکار

مشاور آقای رحمتی