تائید
فروش مسکونیآپارتمان115متر/دو خواب نور/نوساز/معاوضه/اقدسیه

115متر/دو خواب نور/نوساز/معاوضه/اقدسیه

1 سال پیش در مشهد

متراژ
115
ساخت
1402
قیمت کل
3٬850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬478٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
6
بنام خالق هستی
⚜️" کارگزاری املاک پارامونت"⚜️
◽◽◽◽◽◽◽◽◽◽◽◽
✔️115متر بنای خوش نقشه
✔️دو خواب نور و کمد دیواری

✔️پذیرایی نورگیر و قابل چیدمان
✔️کابینت چوب

✔️سرامیک 80*80
✔️مشاعات تمام سنگ

✔️برند منطقه
✔️به مبلغ 500 میلیون تومان در رهن میباشد

✔️مبلغ 170 میلیون تومان جهت تعهد سند کسر میشود
✔️قابلیت معاوضه با واحد کوچکتر
◽◽◽◽◽◽◽◽◽◽◽◽
موارد مشابه موجود میباشد
خرید و فروش با بهترین قیمت در کمترین زمان
⚜️ کارگزاری املاک پارامونت بین الهیه 9 و 11⚜️
مشاور شما : نسبی زاده
❌توجه❌مهم❌توجه❌
⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️

حتما از صفحه آگهی های املاک پارامونت در انتهای آگهی بازدید کنید
⬇️ ملک شما اینجاس⬇️