تائید
فروش مسکونیآپارتمان115متر/سه خواب/سالن پرده خور/کوی فردوس

115متر/سه خواب/سالن پرده خور/کوی فردوس

2 سال پیش در تهران

متراژ
115
ساخت
1390
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
11٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
101٬739٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
(به نام خداوند بخشنده مهربان)

115متر سه خواب
سه خواب خطی رو به آفتاب
سالن سر تا سر نورگیر و غرق نور
در بهترین فرعی دنج و مشجر بلوار فردوس شرق
مجموعا ده واحد
دارای بالکن دلباز و حیات خلوت
فول امکانات تمامی لوله کشی ها به تازگی عوض شده

ملک کارشناسی شده و زیر قیمت منطقه
فایل کاملا شخصی املاک

با تقدیم احترام خدمت شما عزیزان و بزرگواران مجموعه املاک عرش برای رضایت و خرسندی شما تمام انرژی و وقت خود را در اختیار شما عزیزان قرار میدهد پس خواهشمند است که برای وقت خود ارزش قائل باشید اولویت ما پول نیست و هدف رضایت شما عزیزان میباشد

مشاورین محترم از تماس خود برخورداری کنند
برای اطلاعات بیشتر و بازدید تماس بگیرید

عزیزی هستم مشاور تخصصی سه خواب در منطقه
با بیش از 10سال سابقه

مجموعه بزرگ املاک عرش vip
ادرس املاک :بلوار فردوس شرق خیابان گلستان جنوبی نبش کوچه نیلوفر غربی