تائید
فروش مسکونیآپارتمان115متر شهرک الهیه - ارغوان - نوساز

115متر شهرک الهیه - ارغوان - نوساز

1 سال پیش در اصفهان

متراژ
115
ساخت
1403
قیمت کل
4٬170٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
36٬260٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
--- تک واحدی
--- شمالی جنوبی
--- پارکینگ انباری آسانسور
--- کف سرامیک
--- دسترسی عالی

----- مشاور شما افشین
----- املاک فردین خیابان ارباب