تائید
فروش مسکونیآپارتمان115متر/فول/نوساز/محله بهار تهرانپارس

115متر/فول/نوساز/محله بهار تهرانپارس

18 ساعت پیش در تهران پارس

متراژ
115
ساخت
1404
قیمت کل
‏29,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏256,521,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
6
به نام خداوند مهربان

✍️توضیحات ملک :

✅ 115 متر 2 خواب نوساز کلید نخورده
✅ ابتدا محله بهار تهرانپارس (خ 105)
✅ فول امکانات
✅پارکینگ،انباری،اسانسور،بالکن
✅ نورگیر بسیار خوب
✅ فروشنده واقعی
✅ بازدید در هر ساعت

⚜️ برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

☎️ پاسخ گویی: کاظم طلعت

⚜️در املاک برج منتظر حضور گرمتان هستیم.

ادرس املاک : ابتدا خیابان 105 تهرانپارس