تائید
فروش مسکونیآپارتمان115متر کلید نخورده/نجارزادگان /3خواب

115متر کلید نخورده/نجارزادگان /3خواب

1 سال پیش در تهران

متراژ
115
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
9٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
84٬782٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
((مشاورین املاک حامی))

اول قیمت منطقه رو بگیرید بعدا خرید کنید

آپارتمان 115متری فول امکانات
نوساز کلید نخورده

3خواب بزرگ تخت خواب خور عالی

گذر کوچه عالی

آسانسور ایتالیایی 8نفره

پارکینگ بزرگ سندی 250میلیون

َقابلیت رهن 1میلیارد و دویست میلیون ب بالا

قابلیت هرگونه وام را دارد کلیه مراحل اولیه تا آخر وام انجام می گردد

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

مطمئن خرید کنید

کد رهگیری

سند تک برگ

مشاور شما در امر خرید و فروش رهن و اجاره عرفانی