تائید
فروش مسکونیآپارتمان115متر2خواب در فرشته

115متر2خواب در فرشته

1 سال پیش در تهران

متراژ
115
ساخت
1386
قیمت کل
27٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
234٬782٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⚜️ بینظیر و تکرار نشدنی در این متراژ ⚜️

✅ 115 متر
✅ سالن یک تیکه
✅ پنجره های قدی
✅ نورگیر از دو جهت
✅ 2 خواب استاندارد
✅ کمد دیواری سرتاسری
✅ آشپزخانه نیمه فرنیش

⚜️ تاپ لوکیشن فرشته
⚜️ طبقه 3 از 5
⚜️ 2 واحدی

✅ سرایداری مقیم
✅ استخر غیر فعال
✅ مناسب برای سرمایه گذاری

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دسترسی به فایل های مشابه تماس بگیرید.
جعفری