ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
115متری/فول امکانات/احمدحسینی/گذر 8متری
115متری/فول امکانات/احمدحسینی/گذر 8متری
1 هفته پیش در شهرک ولیعصر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
115
ساخت
1404
انباری
ندارد
قیمت کل
16,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
139,130,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سلام عرض ادب واحترام
(( فروش فوری فوری....فروشنده واقعی ))
توجه : بازدید فقط و فقط حضوری ! تقاضای آدرس نکنید
ملکی بسیار خوش نقشه و خوش چیدمان
سالن پرده خور و نور گیر اتاق خوابها نورگیر
سازه مهندسی با بهترین متریال
کابینت هاگلس درجه یک و فول
پاسیو کاربردی ، کنار اشپزخانه
سرویس بهداشتی مخفی و جدای از پذیرایی
بهترین لوکیشن منطقه و احمد حسینی
لطفا تقاضای آدرس نکنید
اولین بازدید = پسند و خرید
_______________________________________________
جهت بازدید و هماهنگی مراجعه با املاک اتیه
احمد حسینی نبش منتظرالمهدی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت