تائید
فروش مسکونیآپارتمان116 متر داریوش آفتاب گیر یکی از فرعی ها

116 متر داریوش آفتاب گیر یکی از فرعی ها

2 سال پیش در کرج

متراژ
116
ساخت
1395
قیمت کل
5٬452٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
47٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
✅در یکی از بهترین فرعی های خیابان داریوش✅
✔116 متر 2 خواب
✔4 طبقه 8 واحدی

☑طبقه 3 شمالی آفتاب غرق نور☑

⚜هال و پذیرایی مربع و خوش نقشه
⚜قابل چیدمان و پرده خور
⚜گاز رومیزی کاغذ دیواری
⚜وان و جکوزی
⚜دارای 2 بالکن

✅سند تک برگ آماده انتقال
✅قابلیت اخذ وام
✅قابلیت رهن تا 800 میلیون

☑واحد تا برج 4 به مبلغ 450 رهن با اجاره

☑با پرداخت فقط 4/500/000/000 میلیارد صاحب خانه شوید.